17 PAŹ 2016

Ballady Bułata Okudżawy

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska to doskonale znany i kochany nie tylko w polskim środowisku żeglarskim duet śpiewający przy gitarach, ale również wśród miłośników pieśni rosyjskich. Andrzej Korycki zyskał popularność już w latach osiemdziesiątych XX w. najpierw jako solista, potem dodatkowo jako członek słynnego zespołu szantowego „Stare Dzwony”. Jest autorem wielu zabawnych piosenek i równie wielu nastrojowych ballad. Jako instruktor muzyki w żyrardowskim domu kultury dosłownie „wychował” sobie partnerkę doskonałą w osobie Dominiki, którą przekonał i do żeglowania i do pieśni rosyjskich.

W ramach cyklu „Muzyczne Piątki” ta dwójka artystów wystąpi w Muzeum Saturn 21 października o godz. 18.00 zabierając słuchaczy w niezapomnianą podróż do innego świata.

Zapraszamy. Wstęp wolny.