12 GRU 2018

Czeladź. To miasto przyciąga jak magnes.

Muzeum Saturn gorąco zachęca do zakupu oryginalnych pamiątkowych gadżetów w postaci ceramicznych magnesów przedstawiających historyczne obiekty i zakątki naszego urokliwego miasta. Pierwsze wzory pojawiły się wiosną bieżącego roku od razu zyskując rzesze entuzjastów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tak czeladzian, jak również turystów oferta została poszerzona o sześć nowych motywów opracowanych na podstawie archiwalnych fotografii obrazujących Rynek miasta, dawny oraz współczesny widok budynku będącego obecnie siedzibą Muzeum Saturn, Dom Zborny kop. „Saturn”, a także aktualne wnętrze gmachu niegdysiejszej kopalnianej elektrowni, jak i jego zewnętrzną przestrzeń.

Całość wykonana z najwyższą starannością, utrzymana została w kolorze sepii znakomicie podkreślającym klimat retro, zaś charakterystyczne spękania sprawiają, że każdy egzemplarz odznacza się niepowtarzalnym obliczem. Co więcej, optymalny rozmiar upominku – 5,5 cm x 9 cm pozwala nie tylko docenić praktyczną jego stronę, lecz zwłaszcza niezmiennie delektować się niebywałą urodą starej i nowej Czeladzi. I oto chodzi!

Ilość magnesów ograniczona, każdy do nabycia w cenie 10,00 zł.