03 CZE 2019

Dzień Dziecka w Muzeum Saturn

Tego dnia szczebiot i śmiech dzieci słychać było już z oddali. Z okazji Dnia Dziecka, 2 czerwca w Sali Lustrzanej Muzeum Saturn najmłodsi miłośnicy oglądali i współtworzyli spektakl teatralny „Złota kaczka”, będący adaptacją teatralną warszawskiej legendy Artura Oppmana. Pełne uniwersalnych prawd i wartości barwne widowisko  w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego Krak-Art było podróżą do starej Warszawy i okazją do nabycia scenicznego doświadczenia. Wcielając się w kolejne role juniorzy zmierzyli się z zadaniem godnym najlepszych aktorów, warto wspomnieć, że poradzili sobie z tym wyzwaniem nadzwyczaj dobrze.

Opowieść o zamku Ostrogskich, niewyobrażalnym bogactwie, ale także o czystości serca i sile ciężkiej pracy dostarczyła dziecięcej radości i zachwyciła zarówno małych, jak i dużych widzów zgromadzonych w Muzeum.

Dziękujemy za wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Życzymy niezliczonych chwil radości i nieustającej ciekawości świata.

Teatrzyk "Złota kaczka" 02.06.2019