26 SIE 2018

Finisaż wystawy prac pokonkursowych III Art Passion Festival

Międzynarodowy Zagłębiowski Festiwal Sztuki Art Passion Festival to cykliczne wydarzenie, organizowane prze Stowarzyszenie Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego. Festiwal ma charakter otwarty i jest adresowany do twórców nieprofesjonalnych z Polski oraz spoza jej granic.

W tym roku po raz trzeci artyści zgłaszali swoje prace w kategoriach: malarstwo, rzeźba, fotografia oraz haft artystyczny. Nad wyraz misterne, imponujące dzieła z pewnością można uznać jako owoc pracy profesjonalisty, choć uczestnicy konkursu nie zajmują się sztuką zawodowo. Tematyka prac jest dowolna i przedstawia indywidualne podejście do sztuki i technik artystycznych.

Wszystkich zainteresowanych oraz szukających inspiracji serdecznie zapraszamy 31 sierpnia o godz. 17:00 do Muzeum Saturn w Czeladzi na finisaż wystawy prac pokonkursowych III Art Passion Festival.

Wstęp wolny.