04 LUT 2020

Koncert chopinowski

fot. Media Group

Anna Lipiak, jest uważana za jedną z najzdolniejszych pianistek młodego pokolenia. Jej grę cechuje poetycka muzykalność, piękny dźwięk oraz poczucie wyjątkowej swobody na scenie.

Zagrała ponad 140 recitali w 15 krajach na 2 kontynentach świata. Jest również laureatką 20 międzynarodowych konkursów pianistycznych. W roku 2019 pianistka jako pierwsza Polka odbyła 8-koncertowe tournée chopinowskie po Indiach oraz Indonezji.

W murach czeladzkiego Saturna kompozycje Fryderyka Chopina w wykonaniu Anny Lipiak fascynowały i upajały zgromadzonych gości. Miłość do muzyki i fortepianu artystki oraz chopinowskie nokturny, walce, ballady i mazurki dostarczyły niezwykłych wrażeń zarówno muzycznych jak i spirytualnych.

Muzyczne Piątki - Koncert chopinowski 31.01.2020