08 STY 2020

Mistrzowie ballady

fot. MediaGroup

27 grudnia Muzeum Saturn zakończyło rok kulturalny wyjątkowym wydarzeniem. Wieczór pełen znanych melodii w nowych, współczesnych aranżacjach oraz piosenek mniej znanych, a niemniej pięknych i wzruszających w wykonaniu Warszawskiego Teatru Piosenki wprowadził gości czeladzkiego Saturna w nastrój, podczas którego emocjonalność łączyła się z narracją, a tajemniczość kolejnych dźwięków ze zdziwieniem nad otaczającym nad światem.

W podróż z wyjątkowymi postaciami - Mistrzami ballady, piosenki aktorskiej i poetyckiej z rozmaitych zakątków świata wyruszyliśmy wraz z Agatą Klimczak, Bartłomiejem Abramowiczem, Grzegorzem Bukowskim i Rafałem Koniecznym. W muzealnych salach rozbrzmiewały amerykańskie, francuskie, rosyjskie oraz polskie, najpiękniejsze ballady wszech czasów.

Muzyczne Piątki - Mistrzowie Ballady 27.12.2019