30 MAJ 2018

Ostatni przed wakacjami Muzealny Klub Juniora

Na czerwcowych zajęciach w ramach Muzealnego Klubu Juniora rządzić będzie kolor, drewno i wzorzyste serwetki.

Powstaną unikalne i wyjątkowe w każdym detalu skrzynki na zioła. Będą zdobione techniką decoupage czyli przyklejania na odpowiednio przygotowaną powierzchnie wzorów wyciętych z serwetek, tak by imitowały rozmaite malowidła. Ręcznie wykonane, dekoracyjne pudełka staną się idealnym elementem wystroju kuchni, balkonu czy tarasu i pozwolą cieszyć się ciepłymi wieczorami przepełnionymi słodką wonią kwiatów i ziół wypełniających skrzynki. Mogą być również oryginalnym prezentem dla najbliższych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 10 czerwca o godz. 13:00 do Muzeum Saturn. Z powodu ograniczonej ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy w siedzibie Muzeum, ul. Dehnelów 10 lub telefonicznie: (32) 265 42 98.