08 LIP 2019

Pamiątka z Czeladzi

Lipcowe spotkanie Klubu Juniora było wyjątkowe, w wakacyjnych nastroju najmłodsi czeladzianie spotkali się w Muzeum Saturn, by wspólnie z Dobrawą Skonieczną-Gawlik stworzyć niepowtarzalne pamiątki z wakacji.

Prócz drewnianych magnesów z wizerunkami nadmorskich plaż, górskich szczytów, jezior, wiejskich krajobrazów czy miast, młodzi artyści stworzyli także zakładki do książek, czytanych w parku czy na plaży. Własnoręcznie zrobione drobiazgi z letnich wojaży z pewnością będą cieszyły oko przez cały okres wakacyjny, a w roku szkolnym przywodziły na myśl beztroskie chwile pełne słońca.

Na kolejną odsłonę „Muzealnego Klub Juniora na wakacjach” i podróż do odległej Australii zapraszamy w niedzielę 4 sierpnia o godzinie 13.00.

Muzealny Klub Juniora na wakacjach 07.07.2019