26 LUT 2018

Przeboje Kabaretu Starszych Panów.

W miniony piątek, 23 lutego, w ramach „Muzycznych Piątków” w Muzeum Saturn wystąpił Artur Gotz, aktor i wokalista młodego pokolenia. Zagrał ponad 300 solowych recitali w całej Polsce, a także w USA, Australii i Europie. Tym razem zawitał do Czeladzi. Koncert i promocja trzeciej płyty artysty „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz.” zgromadziły szeroką publiczność.

Mimo upływu lat pełne humoru i ironii utwory Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, wybitnych twórców z lat 50. XX wieku, w elektronicznej aranżacji czarującego wokalisty cieszą, bawią i tak jak śpiewali starsi panowie „są dobre na wszystko”. Świadczą o tym choćby owacje na stojąco, które zwieńczyły piątkowe spotkanie.