17 PAŹ 2019

Rozrywkowo i klasycznie

Piątkowy wieczór 25 października zarezerwowany jest na cykliczne, muzealne spotkanie melomanów. Podczas muzycznej uczty wystąpi Dombrova Piano Duo, utytułowany duet fortepianowy stworzony przez dwóch młodych, ambitnych, kochających muzykę pianistów z Dąbrowy Górniczej Łukasza Szubskiego i Krzysztofa Włodarczyka. Artyści przełamują schematy i zapewniają, że muzyka poważna, daje dużo radości i niezwykłych przeżyć. W ich wykonaniu usłyszymy niezwykłe aranżacje klasycznych dzieł oraz znane utwory muzyki rozrywkowej.

Koncert fortepianowy na cztery ręce to wyjątkowa mieszanka, podczas której obok Nirvany zabrzmią dźwięki "II Rapsodii Węgierskiej" Franza Liszta czy „Prząśniczki” Stanisława Moniuszki.

Na niezwykłe doznania muzyczne zapraszamy 25 października o godz.18.00. Koncert biletowany, bilety w cenie 5,00 zł dostępne w siedzibie Muzeum Saturn, ul. Dehnelów 10.