31 PAŹ 2018

Świat romansów

fot. Marcin Karaban

W zeszły piątek w murach Muzeum Saturn rozbrzmiały dźwięki rosyjskich i polskich ballad, utwory z repertuaru Anny German, Żanny Biczewskiej czy Ally Pugaczowej. Goście dali się przenieść w eteryczny świat romansu i wraz z artystką śpiewali największe utwory kultury rosyjskiej.

Koncert Julii Vikman w ramach cyklu "Muzyczne Piątki"  zgromadził dwie pełne sale słuchaczy skłonnych do zachwytu nad talentem artystki oraz wyrafinowanym doborem utworów. Akompaniament fortepianu i perkusji dopełniał całość występu, a nietypowa harmonia i unikalne pomysły muzyczne sprawiają, że ten koncert na długo pozostanie w naszej pamięci.

W iście jesienny, pełen zadumy i melancholii klimat przeniósł nas ten wieczór. Bardzo dziękujemy!