31 STY 2020

TangoStan Quintet gra Piazzollę

Lutowy koncert w ramach cyklu „Muzycznych Piątków” wypełniony będzie muzyką z pogranicza tanga, muzyki klasycznej i jazzu oparty na kompozycjach argentyńskiego wizjonera tanga i twórcy tango-nuevo Astora Piazzolli, uzupełniony najpiękniejszymi polskimi tangami 20-lecia międzywojennego oraz popularnymi przebojami w nowych, tangowych aranżacjach.

28 lutego o godz. 18.00 w salach Saturna wystąpi TangoStan Quintet - zespół złożony z 5 wyróżniających się muzyków młodego pokolenia, których połączyła miłość do tanga i muzyki Astora Piazzolli.

• Karol Grzeszczuk – akordeon
  • Agnieszka Dancewicz – skrzypce
  • Justyna Służalec – fortepian
  • Krzysztof Kołodziej – gitara
  • Piotr Kucharz – kontrabas

Łącząc pełne namiętności tango z elegancją i smakiem muzyki klasycznej tworzą muzykę przenikającą w serca każdego melomana.

Koncert biletowany, bilety w cenie 10,00 zł dostępne w siedzibie Muzeum Saturn, ul. Dehnelów 10 od 5 lutego.