Dane adresowe:

Muzeum Saturn w Czeladzi
ul. Dehnelów 10
41-250 Czeladź
tel.: 32 265 42 93, 32 265 42 98
e-mail: muzeumczeladz[at]gmail.com

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

30 KWI 2020

Uwaga!

W związku z oświadczeniem Premiera RP Mateusza Morawieckiego dotyczącego znoszenia ograniczeń i wprowadzenia II etapu odmrażania gospodarki, Muzeum Saturn w Czeladzi oczekuje na opinię organizatora i Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej co do kwestii bezpieczeństwa otwarcia naszej instytucji. Decyzje te będą podstawą do przeprowadzenia kolejnych kroków w celu udostępnienia naszych obiektów dla zwiedzających. Do czasu wznowienia działalności stacjonarnej zachęcamy do korzystania z KLIK-SATURN - naszej oferty prezentowanej na naszej stronie internetowej i muzealnym Facebooku. A póki co #Zostańwdomu z historią Czeladzi

Szanowni Państwo, bądźcie z Muzeum Saturn w swoim domu.  W tych trudnych czasach zapraszamy miłośników naszej pięknej Czeladzi, entuzjastów przeszłości na nasze social media gdzie od początku trudnej dla nas wszystkich sytuacji epidemiologicznej niesiemy kaganek oświaty i rozrywki.

 

Serwując serię tekstów historycznych poruszających motywy o charakterze epidemicznym, widoki  dawnej Czeladzi, materialne i niematerialne ślady naszych przodków. Wprowadziliśmy też dla Państwa w stan błogości proponując wysłuchanie muzyki, która niegdyś wybrzmiała w ramach „Muzycznych Piątków”.

 

Bądźmy razem!

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl