08 LIS 2017

Warsztaty tkackie dla najmłodszych

Jesień kojarzy się nam z przenikającymi się barwami pożółkłych liści, brązem kapelusza borowika na ściółce leśnej, przygaszoną zielenią sosnowych igieł, czerwienią jarzębiny i  owoców róży. Właśnie te barwy będą inspiracją dla uczestników najbliższego Muzealnego Klubu Juniora. Listopadowa tematyka zajęć oscylować będzie wokół dawnych prac jakie wykonywano jesienią w gospodarstwie wiejskim a związanych z obróbką lnu i wełny a jesienne barwy dominować będą podczas zaplanowanych warsztatów tkackich. Na zajęcia „Jesienne nastroje – tkactwo inspirowane tradycją” zapraszamy w niedzielę 12 listopada o godzinie 13.30. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr tel. 32 265 42 98. Zajęcia są bezpłatne, czas trwania ok. 90 min.