20 PAŹ 2018

Wyniki losowania!

Podczas piątkowego Pikniku militarno-historycznego odbyło się losowanie wśród uczestników pikniku i posiadaczy numerowanych biletów.

Dyrektor Muzeum Iwona Szaleniec wraz z dwoma, małymi pomocnikami wylosowała pięciu zwycięzców w kategorii "dorośli" oraz pięciu zwycięzców w kategorii "dzieci". Na wygranych w kategorii "dorośli" czekają trzy pakiety niepodległościowe oraz dwa karnety dla dwóch osób na wszystkie koncerty do końca roku 2018 odbywające się w ramach "Muzycznych Piątków".

Szczęśliwcy w kategorii "dzieci" otrzymają pakiety książkowe uzupełnione kolorowymi gadżetami lub bilet wstępu (nie wymagający wcześniejszych zapisów) na Muzealny Klub Juniora, również ważny do końca 2018 roku.

Oto wybrane numery w kategorii "dorośli":

PAKIETY KSIĄŻKOWE: 25, 173, 29

KARNET NA KONCERTY: 110, 41

Oraz wybrane numery w kategorii "dzieci":

PAKIETY KSIĄŻKOWE: 53, 160, 135

BILET WSTĘPU NA MUZEALNY KLUB JUNIORA: 147, 185

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do siedziby Muzeum Saturn, ul. Dehnelów 10.