17 SIE 2018

Wystawa prac pokonkursowych 3. edycji Art Passion Festival

W Muzeum Saturn od 17 sierpnia do 2 września można podziwiać prace artystów amatorów, którzy wzięli udział w cieszącym się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem Międzynarodowym Zagłębiowskim Festiwalu Sztuki.

Wszystkie dzieła odznaczają się różnorodnością techniki posługiwania się materią plastyczną, znajomością zasad fotografowania, jak też niezwykłą obfitością wzorów obrazów malowanych jedynie igłą i kolorowymi nićmi. Nie sposób odmówić ich autorom również znakomitych umiejętności, fascynacji światem, a zwłaszcza szczerego umiłowania sztuki.

Ekspozycja prezentuje zatem wybrane prace z dziedziny malarstwa, rzeźby, fotografii i haftu artystycznego. Warto podkreślić, że każda z nich ma charakter niekomercyjny, z których wyłaniają się prawdziwe emocje i przebogata wyobraźnia.