20 WRZ 2016

Zapraszamy do Muzealnego Klubu Juniora!

W niedzielę, 25 września, zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie, odbywające się w ramach Muzealnego Klubu Juniora. Zajęcia mają lekką formułę luźnych, wesołych warsztatów, w czasie których dzieci nie tylko ćwiczą zdolności manualne i pobudzają kreatywność, ale także zgłębiają wiedzę z zakresu historii i sztuki. W trakcie najbliższych zajęć pt. „Portret Napoleona” milusińscy poznają tajniki tego wizerunku plastycznego oraz osobę „cesarza Francuzów”. Głównym zadaniem będzie jednak twórcze opracowanie portretu (własnego lub czyjegoś) w wybranej technice.

Zajęcia poprowadzi Pani Monika Ostrowska-Cichy, edukator i arteterapeuta.

Muzealny Klub Juniora to spotkania dla najmłodszych, w których mogą uczestniczyć całe rodziny – dorośli i dzieci, które odbywają się raz w miesiącu, w niedzielę.

Ilość miejsc ograniczona. Za pisy pod numerem: 32 265 42 93.