Dane adresowe:

Muzeum Saturn w Czeladzi
ul. Dehnelów 10
41-250 Czeladź
tel.: 32 265 42 93, 32 265 42 98

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 405 wiadomości.

Historia przemysłem pisana, czyli Industriada 201

W tym roku zaszczyt organizacji jednej z imprez inaugurujących Industriadę przypadł Czeladzi, w tym także i naszemu Muzeum.

Informacja

Informujemy, że 12 czerwca (niedziela) Muzeum będzie nieczynne. Zwiedzających zapraszamy 14 czerwca, we wtorek w godz. 7.30 - 15.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Zapraszamy na Industriadę!

Muzeum Saturn, współorganizator imprezy w Czeladzi, zaprasza do udziału w tegorocznej Industriadzie. Tym razem jednym z miejsc inauguracji Święta Szlaku Zabytków Techniki będzie Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.

Dzień Dziecka w Muzeum Saturn

Stało się już tradycją, że w pierwszych dniach czerwca gościmy w muzealnych murach naszych milusińskich, uroczyście i wesoło obchodząc ich dzień – Dzień Dziecka. Atrakcji nie zabrakło i w tym roku.

Informujemy, że w najbliższą niedzielę - 5 czerwca Muzeum dla zwiedzających czynne będzie w godzinach od 10.00 do 14.00.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Informacja

Informujemy, że 26 maja (Boże Ciało) i 27 maja (piątek) muzeum będzie nieczynne.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Ruszył Muzealny Klub Juniora!

W niedzielę, 22 maja, zainaugurowaliśmy w naszym Muzeum nowy cykl zajęć – Muzealny Klub Juniora. Będą one mieć charakter warsztatów plastycznych, przeznaczonych dla dzieci w wieku 4-10 lat i odbywać się raz w miesiącu – w niedzielę o godzinie 15:00.

Festiwal Ave Maria rozpoczęty!

Miło nam poinformować, mieliśmy przyjemność zainaugurować w murach Pałacu pod Filarami – w siedzibie Muzeum, tegoroczny, XVII już Festiwal Ave Maria.

Papier od A do Z.

Muzeum Saturn gorąco zachęca do zwiedzania prezentowanej aktualnie wystawy pochodzącej ze zbiorów Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju zatytułowanej „Dzieje papieru i papiernictwa”.

Konkurs Piosenki Francuskiej w Muzeum

Niezwykła magia języka francuskiego – jednego z najbardziej poetyckich i urokliwych spośród języków świata, jest bezsprzeczna. Wysublimowanie, delikatność, czar to tylko niektóre spośród przymiotników, oddających wyjątkowość śpiewnej mowy Franków. Taka właśnie niezwykła atmosfera zapanowała w naszym Muzeum w środę, 18 maja.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl