Laureaci tegorocznego Konkursu Wiedzy o Czeladzi – trzy zwycięskie, trzyosobowe drużyny wraz z opiekunami (przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Czeladzi, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Czeladzi oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi) – wybrali się w ostatnich dniach na wycieczkę do Energylandii. Wyjazd był nagrodą za doskonałą znajomość historii, kultury i d
ziedzictwa naszego miasta.
Przez cały dzień uczestnicy korzystali z licznych atrakcji największego parku rozrywki w Polsce – od rodzinnych kolejek i karuzel po najbardziej emocjonujące rollercoastery. Nie zabrakło dobrej zabawy i wielu niezapomnianych chwil, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.
Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób docenić zaangażowanie młodzieży, która z pasją odkrywa historię Czeladzi i aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym naszego miasta.
Gratulujemy jeszcze raz wszystkim laureatom i dziękujemy opiekunom za wspólnie spędzony dzień!
Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Czeladzi – być może to właśnie Wy będziecie następnymi zdobywcami głównej nagrody!
Źródło zdjęć: Szkoła Podstawowa nr 4 w Czeladzi, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi