Muzeum Saturn serdecznie zaprasza na marcowy koncert z cyklu „Muzyczne Piątki” będący podsumowaniem dwudziestu pięciu lat na scenie Agnieszki Chrzanowskiej pt. „Bez Ciebie ja to nie ja”.

Tytuł koncertu jest zarazem tytułem piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Agnieszki Chrzanowskiej, którego premiera planowana jest na rok 2023.

Podczas koncertu prezentowane są wybrane utwory z poprzednich albumów: „Nie bój się nic nie robić, „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet”, „Bez udziału gwiazd” i „Piosenki do mężczyzny”, oraz piosenki premierowe: „Odejdź jak najdalej stąd”, „Błękit nieba nie zastąpi mi Ciebie”, „Bez Ciebie ja to nie ja” i „To jeszcze nie koniec”. Zostały wybrane tak, by stworzyć dialog przeszłości z teraźniejszością. Artystka często także prezentuje konkretne utwory ze swojego repertuaru na życzenie widzów.

Ważnym elementem koncertu są rozmowy z publicznością, z których Artystka jest znana od czasu swojego debiutu w Piwnicy pod Baranami, który miał miejsce w roku 1996.

Tym razem chce zwrócić uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata zmieniają się wraz z upływem czasu. Sprawdzimy, które wartości okazały się trwałe, które przestały mieć znaczenie, a co pojawiło się jako zupełnie nowe odkrycie.

Piosenki są swoistą archiwizacją wspomnień, poglądów i emocji. Koncert „Bez Ciebie ja to nie ja” jest znakomitą okazją do refleksji nad tym, co ma dla nas prawdziwą wartość i znaczenie.

 

Piątek, 31. marca 2023 r., godz. 18.00.

Wstęp biletowany, bilety w cenie 20 zł do nabycia w siedzibie głównej Muzeum Saturn w Czeladzi, przy ul. Dehnelów 10.

Skip to content