31 marca o godz. 18.00 w ramach cyklu „Muzyczne Piątki” mury czeladzkiego muzeum wypełniła melodia pełna nostalgii i liryzmu. Na scenie czeladzkiego Saturna wystąpiła Agnieszka Chrzanowska – piosenkarka, autorka tekstów, sosnowiczanka, laureatka prestiżowych nagród, w swoim dorobku posiadająca ponad sto kompozycji do wierszy i tekstów wybitnych poetów oraz osiem solowych albumów.

Piątkowy koncert był niezwykle ekspresyjny, zaskakujący łagodnością, wzruszający, ale także zarażający optymizmem. W każdej nucie i każdym wersie słychać było nieskrywany urok artystki, która dzięki swojej  charyzmie wprowadziła widzów w magiczny klimat otulając mnogością uczuć – od nostalgii, melancholii i zadumy poprzez radość i wzruszenie. Bo nikt nie opowiedziałby piękniej o miłości, o relacjach damsko – męskich niż Agnieszka Chrzanowska – kobieta silna, niezależna, utalentowana, z dużym poczuciem humoru.

Ciekawym elementem koncertu były również rozmowy z publicznością, z których wokalistka jest znana już od czasu debiutu w Piwnicy pod Baranami. Podczas ostatniego koncertu artystka zwróciła uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata mogą zmieniać się wraz z upływem czasu.

Dziękujemy Państwu za uczestnictwo i zapraszamy na kolejny koncert, już 28 kwietnia br. podczas którego wystąpią Dombrova Piano Duo – szczegóły niebawem.

Skip to content