Muzeum Saturn z ogromną przyjemnością ma zaszczyt zaprosić na najbliższy, wrześniowy koncert pt. „Najpiękniejsze przeboje muzyki klasycznej”.

Gościć będziemy rudzki zespół Trio Appassionata, którego niebywale rzadko spotykany skład instrumentalny pozwala na stworzenie niepowtarzalnego brzmienia. Doskonałe, perfekcyjne i rozbudowane autorskie aranżacje Klaudii Krause pozwalają przy pomocy trzech instrumentów uzyskać brzmienie orkiestrowe. Dopełnieniem koncertu będzie występ solistki Opery Śląskiej w Bytomiu – Aleksandry Stokłosy śpiewającej sopranem.

Interesujące i dowcipne prowadzenie koncertów jest dodatkiem do bardzo wysokiego poziomu wykonawczego. Muzyka Trio Appassionata pozwala zadowolić najwybredniejszych miłośników muzyki.

Podczas koncertu wystąpią:

Klaudia Krause – fortepian;

Łukasz Grabiński – skrzypce;

Mirosław Krause – akordeon;

Aleksandra Stokłosa – sopran;

Koncert odbędzie się 30 września  (piątek) 2022 r. godzina 18.00 w Pałacu pod Filarami, ul. Dehnelów 10 w Czeladzi.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w siedzibie Muzeum.

Serdecznie zapraszamy!