Sale Muzeum Saturn znów wypełniły się muzyką i śpiewem.

We wrześniowy, piątkowy wieczór mieliśmy przyjemność gościć znany i lubiany rudzki zespół Trio Appassionata, który zabrał uczestników spotkania w wyjątkowy i wysublimowany świat muzyki.

Zachwycające melodie będące połączeniem brzmienia fortepianu, akordeonu oraz skrzypiec wprowadziły uczestników w miły i pogodny nastrój. Sopranowy wokal Aleksandry Stokłosy, będący dopełnieniem owego występu, oczarował i zafascynował niejednego melomana. Oprócz dźwięków wydobywających się z instrumentów, nie zabrakło również nutki komedii, liryzmu, dramatyzmu oraz zaskoczenia, będących efektem godnych podziwu aktorskich umiejętności zarówno wokalistki, jak i prowadzącego spotkanie Mirosława Krause.
Żal było kończyć tak cudowny wieczór, ale wszystko co dobre szybko się kończy, mimo bisów.
Tych z Państwa, którzy nie mogli gościć w salach Muzeum zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, a także do uczestnictwa w październikowym koncercie.