Muzeum Saturn ma przyjemność zaprosić Państwa na październikowy koncert z cyklu Muzyczne Piątki.

Podczas koncertu będzie okazja usłyszeć tak znane, cenione i lubiane przez wszystkich piosenki po Nieobecnych – Osieckiej, Wodeckim, Krawczyku czy Niemenie.

W świat muzycznych wspomnień zabiorą Państwa instrumentaliści najwyższej klasy, pracujący w śląskich teatrach muzycznych:

Zuzia Pycia – wokalistka, z tytułem Aktorki Scen Muzycznych, który obroniła w Gliwickim Teatrze Muzycznym, gdzie przez lata pracowałą oraz

Artur Kudławik – pianista, gitarzysta basowy, kompozytor, aranżer, który ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. w Bielsku-Białej. W tejże szkole jest nauczycielem gitary basowej i prowadzi zespoły rozrywkowe. Absolwent  wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

Wokaliści to finaliści popularnych programów TV (Mam Talent, X Factor, Bitwa na Głosy).

Piątek, 21 października br. godz. 18.00.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w siedzibie głównej Muzeum Saturn, przy ul. Dehnelów 10 w Czeladzi.

Serdecznie zapraszamy!