Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 𝗸𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝘁 𝘇𝗲𝘀𝗽𝗼ł𝘂 𝗔𝘃𝗼𝗰𝗮𝗱𝗼 zaplanowany na 28 stycznia br. w ramach cyklu „Muzyczne Piątki” zostaje 𝐨𝐝𝐰𝐨ł𝐚𝐧𝐲.

Zakupione bilety  można zwrócić w siedzibie Muzeum lub okazać podczas kolejnych koncertów.

Cykl Muzycznych Piątków w Nowym 2022 Roku w Muzeum Saturn otworzy występ zespołu Avocado.

Kim są członkowie owego zespołu?

To siedmiu Panów, którzy tworzą muzykę przy pomocy jedynie własnych głosów. Będący na scenie od 6 lat, wykonując łącznie prawie 400 koncertów – od Przystanku Woodstock, po mniejsze eventy w placówkach kulturalnych, gdzie wszędzie byli entuzjastycznie przyjmowani.

Finaliści pierwszej edycji programy X factor (stacji TVN), programu Śpiewaj i walcz (stacji TVP1). Uczestnicy programów Marcina Dańca (stacji TVP2), Dzień Dobry TVN, Kawa czy herbata (TVP1), czy też Pytanie na śniadanie (TVP2).

„Śpiewać każdy może – koncert muzyki a capella” – pod takim tytułem artyści wystąpią dla Państwa w Muzeum Saturn 28 stycznia b.r. o godzinie 18.00.

Wstęp biletowany.

Bilety w cenie 10,00 zł do nabycia w siedzibie Muzeum Saturn w Czeladzi, ul. Dehnelów 10.