Muzeum Saturn ma przyjemność zaprosić na listopadowy koncert z cyklu Muzyczne Piątki, na którym wystąpi dla Państwa zespół Avocado.

Grupa, w składzie Dariusz Wantuch, Szymon Staniszewski, Piotr Hartman, Michał Czernek, wykonuje muzykę a cappella – tworzoną przy użyciu tylko i wyłącznie męskich głosów, bez playbacków, instrumentów, samplerów. Repertuar Avocado tworzy szeroka paleta przebojów, od piosenek tj. „Smells like teen spirit” Nirvany po „Brunetki, blondynki” Jana Kiepury – wszystkie w oryginalnych aranżacjach wokalnych.

Artyści śpiewali na różnych scenach – od Przystanku Woodstock dla ponad 100 tysięcznej publiczności, aż po małe eventy dla 30 osób. Są finalistami pierwszej edycji programu X factor (TVN) oraz programu „Śpiewaj i walcz” (TVP1). Występowali również w programach Marzenia Marcina Dańca (TVP2), Dzień dobry TVN, Kawa czy herbata (TVP1), Pytanie na śniadanie (TVP2).

„Śpiewać każdy może – koncert muzyki a capella”.

Piątek, 25 listopada 2022r., godz. 18.00.

Wstęp biletowany.

Bilety w cenie 10,00 zł do nabycia w siedzibie Muzeum Saturn w Czeladzi, ul. Dehnelów 10.