Muzyki z najsłynniejszych filmowych produkcji na żywo w Muzeum Saturn!

Pod koniec grudnia 2023 r. sale Muzeum Saturn ponownie wypełnią się muzyką. Tym razem repertuar przedstawiać będzie muzykę z największych hitów wielkiego ekranu. Przeniesiemy się w świat ponadczasowych opowieści, wzruszeń, ekscytacji i przygody.

„Piękna i bestia”, „Titanic”, „Dancing Queen”, „Shrek”, „Śniadanie u Tiffany’ego” czy „Skrzypek na dachu” to kilka z wielu ekranizacji, których muzyka skomponowana została przez wybitnych twórców i niejednokrotnie zapewniła tymże twórcom Oscara czy też Nagrody Grammy.

29 grudnia 2023 roku będzie prawdziwym świętem kinomanów i wielbicieli muzyki filmowej, która podczas wykonywania na żywo zyskuje jeszcze bardziej emocjonujący wymiar. Utwory z ponadczasowych produkcji kinowych w wykonaniu Trio Appassionata i znakomici soliści to z pewnością również uczta dla wielbicieli muzyki klasycznej.

Wykonawcy:

Trio Appassionata w składzie Klaudia Krause – fortepian, Marek Krause – skrzypce,

Mirosław Krause – akordeon i prowadzenie;

Olivia Ohl-Szulik – sopran;

Ireneusz Miczka – baryton;

„Sylwestrowa Gala Muzyki Filmowej” – 29.12.2023 r., piątek, godz. 18.00

Wstęp biletowany. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w siedzibie głównej Muzeum oraz na tronie internetowej – https://bit.ly/3Rqp4RH