Zapraszamy na spektakl muzyczny, którego główną bohaterką będzie Hanka Ordonówna, legendarna przedwojenna pieśniarka, o elektryzującym, uwodzicielskim głosie, dziwnej urodzie i intrygującej osobowości.

Życiowe losy Ordonówny są nie mniej frapujące niż ona sama, jej droga: od kopciuszka do prawdziwej arystokratki, od wielkiej damy polskiej piosenki po opiekunkę ponad setki osieroconych dzieci fascynuje od lat wielbicieli jej talentu. Najpiękniej i najbardziej trafnie o Ordonównie wypowiedział się jej wieloletni przyjaciel Konrad Tom: „Wokół Ordonówny, wytworzyła się jaskrawa i chaotyczna legenda. Nad podziw barwne życie Ordonki, jej bujny temperament, sposób bycia pełen ekscentrycznych odruchów nieposkromionej fantazji – były ponętnym tematem. Ale prawdziwa Ordonka była o wiele ciekawsza od anegdot i legend – była niepowtarzalnym zjawiskiem !”.

W muzyczną podróż pełną wspomnień, nostalgii, tęsknoty i marzeń zabierze nas Łódzki Teatr Piosenki.

24 września godz. 18.00, zapraszamy!

Bilety w cenie 10zł do nabycia w siedzibie Muzeum Saturn w Czeladzi, ul. Dehnelów 10.