Przy cudownych dźwiękach niezapomnianego wieczoru muzycznego!

Saturnowska Gala (przed)Sylwestrowa była spotkaniem z piękną muzyką i wyjątkowymi artystami. Przedstawiciele Teatru Castello – Justyna Dyla i Tomasz Białek zaprezentowali najwyższy kunszt wokalny i aktorski wykonując najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe. „Czardasz Sylwii” z operetki „Księżniczka Czardasza”, „Przetańczyć całą noc”, „W rytm walczyka” czy „Usta milczą, dusza śpiewa” wprowadziły publiczność w szampański nastrój. Para z łatwością nawiązała kontakt z publicznością – dowcipna i pełna ciekawostek konferansjerka uczyniła koncert oryginalnym i lekkim w odbiorze. Soliści porwali publiczność do wspólnego śpiewu i zabawy. Płynące ze sceny dźwięki oraz sceniczny wdzięk artystów zapewniły znamienitą i fantastyczną atmosferę.

Życzymy, aby ten radosny i przepełniony serdecznością nastrój pozostał z Państwem przez cały, obecny już Nowy Rok. Życzymy również, aby pomimo różnych sytuacji i przeciwności losu mogli Państwo tak licznie uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Saturn.