W piątkowy listopadowy wieczór w Muzeum Saturn mieliśmy przyjemność gościć wspaniały i wyjątkowy zespół Avocado śpiewający a capella.

Grupa, w składzie Dariusz Wantuch, Szymon Staniszewski, Piotr Hartman, Michał Czernek zachwyciła publiczność swoimi niezwykłymi głosami wykonując utwory ponadczasowe będące klasyką polskiej piosenki tj. „Wakacje z blondynką” jak również przeboje lat 80. czy 90. – „Don’t worry be happy” autorstwa Bobby’ego McFerrina, „Smells like teen spirit” Nirvany.

Muzyka a capella, tworzona tylko przy użyciu głosów, bez playbacków, instrumentów, samplerów zachwyciła zgromadzonych; wraz ze znakomitym pełnym humoru prowadzeniem stworzyła w salach muzeum aurę pełną pozytywnych emocji.