Ostatni piątek Starego Roku w Muzeum Saturn upłynął w iście filmowych nutach.

„Moon River”, „Once Upon a Time in the West”, „Czterdziestolatek” czy „Tej historii bieg” z filmu „Piękna i bestia” porwały publiczność w świat filmowych radości, optymizmu a także wzruszeń. Utwory z ponadczasowych produkcji kinowych wykonane zostały przez znane i lubiane Trio Appassionata. Zgromadzeni mieli możliwość usłyszeć połączenie nut wydobywających się ze skrzypiec, fortepianu oraz akordeonu. Występ uświetnili swymi głosami znakomici soliści Olivia Ohl-Szulik śpiewająca sopranem oraz Ireneusz Miczka śpiewający barytonem.

Raz jeszcze dziękujemy wykonawcom za wspaniały występ oraz Państwu za obecność. Tym samym raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia, aby ten Nowy Rok przyniósł wiele radości i spełnienia a przede wszystkim zdrowia oraz częstych odwiedzin w Muzeum Saturn.

Kolejny koncert z cyklu „Muzyczne Piątki” już 26 stycznia br. o godz. 18.00 – szczegóły niebawem. Zapraszamy!